Bytasen


Domovník Bytasen
Úkolem Domovníka je šetřit Váš čas i peníze při komunikaci se správcem. Proto se díky němu dostanete k nejpotřebnějším informacím o Vašem domě kdekoliv a kdykoliv. Nezáleží na tom, jestli jste zrovna v zaměstnání, doma na pohovce či někde na cestě - s Domovníkem máte prostřednictvím Vašeho počítače, tabletu i mobilu vždy přehled o předpisu a stavu plateb, vyúčtování služeb, kontaktech na správce a důležitých dokumentech související s Vaší nemovitostí. Domovník nepatří do minulosti a ke starým domům – Domovník Bytasen je pomocník moderního a vysoce profesionálního správce nemovitosti. Pro využívání Domovníka nepotřebujete žádné zvláštní zařízení, Vám stačí běžný počítač vybavený internetovým prohlížečem, chytrý telefon nebo tablet. Přístup on-line s naším Domovníkem je moderní a efektivní prvek správy, vše je intuitivní a velmi jednoduché, připravené pro všechny uživatele. Zaregistrujte se, zřídíme Vám přístup a sami uvidíte to, co až doposud bylo jen v naší správcovské kanceláři!
Nástěnka
Na nástěnku můžete umístit upozornění na události v domě – plánované opravy, údržbu, informace o odečtech, vyúčtování, pozvánky na schůze – stejně jako na nástěnce ve vchodu domu. Domovník automaticky zašle upozornění všem zaregistrovaným uživatelům.
Platby
Přesná a včasná evidence plateb pomáhá minimalizovat dluhy. Každý si může sám zkontrolovat, zda byla jeho platba připsána, zda není v prodlení a případné rozdíly včas vyrovnat. Pokud již dluhy vzniknou, je třeba s dlužníky co nejdříve pracovat, aby nenarůstaly.
Požadavky
opět se něco porouchalo? Nemáte čas telefonovat? I zde pomůže Domovník – Váš požadavek zašle příslušným pracovníkům správce a ti už se postarají o nápravu.
Dokumenty
Potřebujete nahlédnout do smlouvy s některým z dodavatelů, do stanov či jiného dokumentu vašeho domu a nemáte jej u sebe? Snadná pomoc – vše najdete u Domovníka! Má všechny vaše dokumenty pěkně „pod palcem“ a nahlédnutí je snadné.
Váš Domovník je stále s Vámi on-line a má kdykoli čas řešit Vaše úkoly!
Máte zájem? Kontaktujte nás!
Po odeslání Vám přijde potvrzující email, a následně vás kontaktuje náš technik a zajistí zřízení účtu.
 
 
 Security code